Promocje i nowości

Cennik nowości w naszym gabinecie

 

TERAZ JUŻ U NAS !!!

Zalety Zabiegu ParafinowegoIdealne rozwiązanie dla popękanej, przesuszonej i zniszczonej skóry dłoni oraz stóp. Skóra zostaje nawilżona, gładka i odżywiona. Parafina wzmacnia rozdwajające się paznokcie, poprawia krążenie i wpływa leczniczo na kości i stawy. Rozjaśnia - dzięki czemu przebarwienia na skórze staja się mniej widoczne

Kąpiel parafinowa dłoni (stóp):

1) Dezynfekcja skóry dłoni(stóp).
2) Zastosowanie peelingu w celu usunięcia martwego naskórka oraz przygotowania skóry na wchłanianie substancji odżywczych.
3) Dłonie smarujemy kremem odżywczym.
4) Dłoń(stopę) zanurzamy w kąpieli parafinowej. Czynność powtarzamy 3-5 razy.
5) Zakładamy na dłonie (stopy) rękawiczki foliowe a następnie rękawiczki frotte i pozostawiamy na ok 15 minut.
6) Zdejmujemy rękawiczki wraz z zastygniętą parafiną.

----------     GOTOWE  ----------

Teraz nasze dłonie(stopy) są idealnie gładkie i miękkie.
Efekt Zabiegu utrzymuje się do kilku dni.

PYTAJ w REHABILITACJI !!!

 

***

 

Hit Medycyny niekonwencjonalnej.

Detoksykacja, oczyszczanie organizmu z toksyn

- Detox royal spa to urządzenie do oczyszczania organizmu z toksyn podczas zabiegu zmienia się kolor wody. Kolor wody przed i po zabiegu wskazuje na wytrącanie się toksycznych substancji z organizmu.
- oryginalne niemieckie urządzenie opracowane przez angielskich lekarzy z dr Mary Staggs na czele.

Urządzenie to w bardzo dużym tempie rozpowszechniane jest po całym świecie, zwłaszcza w renomowanych salonach medycyny naturalnej.
Zasady działania urządzenia do wodnej kąpieli stóp łączy wiedzę współczesnej medycyny konwencjonalnej z podstawami starożytnej medycyny chińskiej, ściślej z teorią meridianów. Jak wiadomo, mają swoje one zakończenia w stopach, w których znajdują się też receptory (mikro kanały energetyczne) - około 2 tysięcy w każdej.

Detox royal spa to wspaniały sposób oczyszczania organizmu na poziomie komórkowym. Podczas zabiegu aparat jonizuje wodę precyzyjnie dostosowanym programem, w konsekwencji czego spowoduje delikatny ruch ładunków w naszym organizmie. To stymuluje naturalną funkcję oczyszczania organizmu z toksyn. Stymulowana jonami wodoru błona komórkowa odzyskuje równowagę energetyczną, dzięki czemu komórka powraca do optymalnej formy a podstawowe czynności życiowe takie jak wydalanie, przyswajanie, itp. przebiegają poprawnie - naturalne procesy oczyszczania organizmu działają w takich warunkach najbardziej optymalnie

 

***

 

PORADNIA DIAGNOSTYKI I LECZENIA ZNAMION SKÓRNYCH

Komunikat: z dniem 14.10.2014 w Przychodni Rodzinnej EURO-MED rozpoczyna działalność nowoczesna PORADNIA DIAGNOSTYKI I LECZENIA ZNAMION SKÓRNYCH. Poradnia została wyposażona w najnowocześniejszą aparature diagnostyczną na rynku "diagnostyki znamion" w Europie - VIDEODERMATOSKOP CYFROWY VEXIA FOTOFINDER obrazujący znamiona w skali obrazu 800 HD/ w rozdzielczości FULL HD/.
Poradnia będzie świadczyć pełen kompleksowy zakres diagnostyczno-zabiegowy:
1. Diagnostyka zmiany w ocenie komputerowej aparatem VEXIA 800HD
2. Chirurgiczne wycięcie zmiany
3. Badanie histo-patologiczne

PORADNIA NIE JEST OBJĘTA ŚWIADCZENIAMI GWARANTOWANYMI PRZEZ NFZ.

Poradnia będzie czynna we wtorek od godziny 17.00 do godziny 19.00
Rejestracja: 9.00 do 16.00 tel. 34 361-27-62.

 

***

 

Wprowadziliśmy nową metodę leczenia za pomocą specjalnego zaopatrzenia DUNAG 2 - czytaj więcej w Rehabilitacja /Fizjoterapia